sk-SKen-US
Menu
Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave
Rúška pre VŠEMvs - výnimočný dar z čínskej partnerskej univerzity!

Rúška pre VŠEMvs - výnimočný dar z čínskej partnerskej univerzity!

3. apríla 2020

V týchto pre celú spoločnosť zložitých časoch, sa ukazujú nadštandardné vzťahy VŠEMvs so zahraničnými partnermi ako mimoriadne významné. Na základe dlhoročných partnerských a priateľských vzťahov z predstaviteľmi Ningbo University of Finance & Economics v provincii Zheijang, Čínska ľudová republika sa prorektorovi pre zahraničné vzťahy VŠEMvs Ing. Michalovi Fabušovi, PhD. v spolupráci s predsedom správnej rady VŠEMvs doc. Ing. Ľubošom CIbákom, PhD. MBA podarilo získať do daru chirurgické ochranné rúška.

Zásielka s týmto výnimočným darom od partnerskej univerzity bola doručená k nám do Bratislavy v stredu 1. apríla a naozaj nejde o prvo-aprílový žart. Vedenie VŠEMvs bude po odporúčaní krízového štábu rozdeľovať a distribuovať ochranné rúška podľa potreby. Už dnes je však isté, že v prípade potreby môžeme štátne záverečné skúšky zabezpečiť tak, že každý študent prichádzajúci na štátne záverečné skúšky bude mať v budove zabezpečené ochranné prostriedky.

Rektorka VŠEMvs Dr.h.c. prof. Ing. Viera Cibáková, CSc. v mene celého vedenia VŠEMvs, pedagogického zboru, zamestnancov a študentov poďakovala prezidentovi Ningbo University of Finance & Economics za darovanú zásielku a pomoc.

Zároveň na tomto mieste, zverejňujeme pozdrav od prezidenta Ningbo University of Finance & Economics v plnom znení.

Dear Colleagues and students in VSEMVS,

We are sorry to learn of the terrible toll in your country caused by the outbreak of COVID-19. On behalf of Ningbo University of Finance & Economics (NUFE), I wish to convey our deepest heartfelt sympathy to you, your colleagues and all your students.

Please be assured that you are not alone in your fight against the outbreak of coronavirus. Our thoughts are with you and your families, and we stand ready to support you in any way that we can.

By the way, We have sent 10 000 masks to you this afternoon by TNT.

Be strong, Be brave, Be steadfast

warm regards,

Prof. WANG Yuner,

President of Ningbo University of Finance & Economics.

Tlač

Kalendár udalostí

«september 2020»
poutstštpisone
311234
613

Termín na podanie prihlášky sme predĺžili do 30.9.2020

Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa rektorka VŠEMvs rozhodla predĺžiť...
Viac...
56
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011